Atrakcje na wesele – 4 pomysły, które zawsze się sprawdzają

Przyjęcie weselne nie tylko może składać się z jedzenia oraz tańców. Aktualnie coraz więcej narzeczonych na etapie planowania swojego wyjątkowego dnia myśli również o różnych dodatkowych atrakcjach z tej właśnie okazji. Dzięki różnorodnym atrakcjom weselnym zabawa będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i na długo zapadnie w pamięć gościom!

Każda para chciałaby, aby jej uroczystość zaślubin oraz zabawa weselna była jedyna w swoim rodzaju. Właśnie dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się różne atrakcje. Sprawiają, że dzień staje się jeszcze bardziej magiczny, a wspomnienia jedyne w swoim rodzaju. Jeśli również zastanawiacie się nad tym, aby uzupełnić waszą zabawę o wyjątkowe atrakcje weselne, zapraszamy do zapoznania się z naszymi 4 propozycjami.

1. Prezentacja zdjęć

To obecnie jeden z bardzo popularnych sposobów na urozmaicenie przyjęcia weselnego. Polega on na przygotowaniu specjalnego pokazu fotografii stworzonego przez Parę Młodą. Najczęściej są to prezentacje przedstawiające życie Panny i Pana Młodego od najmłodszych lat, zawierające elementy humorystyczne, a także podziękowania dla rodziców i innych bliskich. Taki pokaz może być bardzo wzruszającym, emocjonującym przeżyciem.

Do organizacji pokazu zdjęć będziemy potrzebowali rzutnika, laptopa oraz białej ściany albo ekranu. Rzutnik i ekran możemy wypożyczyć w niskich cenach.

2. Zabawa karaoke

Wesele, na którym śpiewa nie tylko zespół, ale również goście? To może być wspaniały pomysł na doskonałą zabawę! Goście samodzielnie lub też w większej grupie mogą wtedy zmierzyć się z najbardziej popularnymi polskimi i zagranicznymi hitami.

Do organizacji karaoke nie potrzebujemy wiele, jeżeli korzystamy z usług DJ-a lub zespołu weselnego. Często to właśnie DJ lub zespół mogą dostarczyć odpowiednie wyposażenie, na przykład rzutnik i ekran do prezentacji słów, ale możemy też po prostu wydrukować teksty piosenek na kartkach.

3. Pokaz sztucznych ogni

Fajerwerki najczęściej kojarzymy właśnie z ważnymi okazjami, na przykład przywitaniem Nowego Roku. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wyjątkowy pokaz sztucznych ogni uświetnił także wesele. Z pewnością zachwyci gości i może stać się on również wspaniałym tłem do wykonania fotografii plenerowych!

Aby pokaz był dopięty na ostatni guzik, najlepiej skorzystać z usług firm zajmujących się organizacją takich właśnie wydarzeń albo zakupić specjalny zestaw do samodzielnej przyszykowania pokazu – wtedy wystarczy tylko odpalić jeden lont, aby rozpocząć magiczny show.

4. Fotobudka na wesele

To jeden z ostatnich hitów. Fotobudka to specjalna mobilna budka fotograficzna, która może być wyjątkowym dodatkiem na każdą imprezę, również na wesele. Urządzenie składa się z aparatu fotograficznego, ekranu oraz z komputera i drukarki, dlatego możemy na niej od razu wydrukować fotografie. Zdjęcia z fotobudki są dzięki temu wspaniałą pamiątką po imprezie weselnej.

Fotobudkę wynajmujemy na godziny. W cenie możemy wykonać nielimitowaną liczbę zdjęć. Dodatkowo otrzymujemy różne śmieszne gadżety, aby fotografie były jeszcze śmieszniejsze – kapelusze, sztuczne wąsy, peruki.