Pojazd nowoczesny czy retro? Jakim autem pojechać do ślubu?

Ślub zdarza się tylko raz w naszym życiu. Choć złośliwi powiedzą, że istnieją przecież rozwody, trudno zaprzeczyć temu, że ceremonia kościelna z rozłożystą białą suknią i welonem to wyjątkowa i podniosła chwila w życiu każdej panny młodej. Swojego wzruszenia w tym szczególnym dniu często nie kryją także panowie. Dobre momenty warto odpowiednio celebrować. Zanim oddamy się uciechom małżeńskiego stanu i szalonej weselnej zabawie, musimy zadbać o wybór odpowiedniego środka transportu, którym dotrzemy na tę ważną uroczystość.

Już mi niosą suknię z welonem…

… już cyganie czekają z muzyką. Koń do taktu zamiata ogonem – śpiewa Maryla Rodowicz. Ślub i wesele to taka uroczystość, która dość dobrze zniosła upływ czasu i pomimo zmiany światowych trendów oraz zwyczajów, wciąż jest chętnie obchodzona przez Polaków w prawdziwie tradycyjnym wydaniu. Huczne biesiady i radosne potańcówki odbywają się każdego weekendu w salach weselnych oraz karczmach, bez względu na porę roku czy aurę panującą za oknem. W czasie ceremonii nie brakuje tradycyjnego przywitania pary młodej chlebem i solą oraz symbolicznego kieliszka wódki. Ważnym elementem weselnej tradycji są też przyśpiewki zachęcające nowożeńców do pocałunku.

Szalenie ważna jest oprawa całej uroczystości. Istotne jest nie tylko to, w czym pójdziemy do ślubu, ale także to, w jaki sposób na tę ceremonię dotrzemy. Część osób decyduje się na estetykę retro, ze stylową karocą i parą karych koni. To jednak dość szalony i kosztowny pomysł. Inną opcją może być wynajęcie auta w stylu retro i przyozdobienie go romantycznymi kwiatami.

Natomiast osoby ceniące bardziej klasyczne rozwiązania mogą sięgnąć po współczesne eleganckie auta. Jednym z chętniej wybieranych modeli na tę wyjątkową okoliczność jest m.in. Biały Mercedes Benz W204.

American Beauty nad Wisłą

Młodzi Polacy coraz częściej decydują się na ślub w ogrodzie. Swoiste garden party to iście amerykański pomysł, który zyskuje swoich zwolenników również nad Wisłą. Romantyczna sceneria i zielone tereny stwarzają okazję do luźniejszej atmosfery i lepszego kontaktu z gośćmi. Nawet urzędy stanu cywilnego dostosowały się do nowej mody i wysyłają swoich przedstawicieli na tego typu uroczystości, aby państwo młodzi mogli dopełnić formalności na miejscu.

Zakochana para, która decyduje się na tego typu imprezę, powinna zadbać o równie stylowy pojazd, jakim pojedzie do ślubu. Profesjonalną obsługę transportową zapewnia firma slubwesele-ns.pl. Ze szczegółową ofertą firmy można się zapoznać, wchodząc na jej stronę internetową.