Gadżety ślubne cz.I

gadżety ślubneOgrom pomysłów i aranżacji weselnych może przyprawić ból głowy, ale jeśli pragniesz, aby Wasze wesele na długo zapadło w pamięci nie tylko Waszej, ale i wszystkich zaproszonych gości, warto zadbać o każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Jeśli nie masz głowy do tych wszystkich ślubnych przygotowań, postaw na profesjonalną firmę, która z pewnością pozwoli Ci nieco odetchnąć i skupić się na nieco bardziej przyjemnych aspektach weselnych przygotowań.

Po pierwsze, jeśli wybraliście już salę, warto ustalić klimat w jakim chcielibyście ją urządzić. Ważne jest, czy postawicie na bardziej klasyczne rozwiązania, czy też romantyczne dekoracje, a może jakieś tematyczne elementy np. wesele w stylu retro? Obrusy, pokrowce na krzesła, wazony, kwiaty, oświetlenie, lampiony, świecie, serwetki, wizytówki, zabawne etykiety na alkohol, to wszystkie elementy niezbędne na weselnym stole. Warto, aby wszystkie do siebie pasowały i jednocześnie nie przeszkadzały na stołach, a cieszyły oko gości i tworzyły wyjątkowy klimat. Pomyślcie też o niewielkich prezencikach dla gości. Poszukajcie stylowych dodatków i alternatywy dla powtarzających się do znudzenia motywów serc i obrączek. Na pewno znajdziecie coś, co pozwoli podkreślić Wam, nastrój i utrzymać niezapomnianą atmosferę.

W kwestii kolorów, ciekawym pomysłem jest postawienie na jeden mocny akcent kolorystyczny, wybijający się na pierwszy plan. Możecie wówczas dopasować do niego elementy dekoracyjne znajdujące się na Waszym torcie weselnym, a nawet bukiet Panny Młodej. Takie elementy sprawią, że całość będzie bardzo spójna i elegancka.

One Comment