Gadżety ślubne cz.II

Gadżety ślubnyA więc po kolei! Ustaliliście już motyw przewodni wesela, a teraz pora pomyśleć na niezbędnymi dodatkami. Na rynku mnożą się oferty, a głowach mnóstwo pomysłów, ale jak tu nie dać ponieść się emocjom i dokonać właściwego i rzeczowego wyboru? Poniżej znajdziecie kilka niebanalnych i niedrogich pomysłów, które idealnie spiszą się w tym wyjątkowym dniu. Zapraszamy do lektury!

Dekoracje ślubne przede wszystkim powinny być przemyślane i niezbyt przesadzone. Nie potrzebujecie przecież lodowego łabędzia i fontanny z czekolady w jednym. Powinny być eleganckie i podkreślać klimat uroczystości, a jednocześnie w nienachlany sposób przykuwać uwagę. Warto także zadbać, aby całość dekoracji była spójna i jednorodna. W podobnym klimacie utrzymajcie więc kwiaty i dekoracje w kościele jak i na samej sali weselne, a także te na samochodzie, który dodatkowo wyposażyć można w zabawną tablicę rejestracyjną z napisem „Nowożeńcy”. Ten sam motyw kwiatowy warto również wpleść w bukiet Panny Młodej oraz druhen.

Zadbajcie też o takie elementy jak poduszka do podawania obrączek, czy pudełka na ciasto dla gościu lub niewielkie prezenciki, które można umieścić w ciekawych i stylowych woreczkach.

Na stołach warto umieścić ciekawą zastawę, a kieliszki dla Państwa Młodych udekorować specjalnymi wstążkami czy miniaturami. Spersonalizowanie i ciekawe wizytówki na stolach, również są dobrym rozwiązaniem. Warto również dobrać specjalne serwetki z odpowiednim wzorem i akcentem kolorystycznym. Świece i lampiony na stołach również budują niesamowitą atmosferę. Dodatkowo możecie zorganizować kącik z Księgą Wspomnień, a także wynająć fotobudkę z ciekawymi akcesoriami, w której Wy i Wasi goście będziecie mogli poszaleć, strzelając dzikie miny i przywdziewając wąsy czy brodę. Nie wszystko musi być przecież „na poważnie”!

One Comment