Wideofilmowanie – wesela cz.I

wideofilmowaniePora podjąć kilka ważnych decyzja, tą o wspólnym życiu już podjęliście. Przed Wami mnóstwo spraw do załatwienia, a przecież z pewnością chcecie, aby ten dzień był jak najbardziej wyjątkowy i perfekcyjny. Warto więc zadbać o właściwe i profesjonalne utrwalenie tych cudownych chwila nie tylko na zdjęciach, ale również na filmie, który potem z sentymentem będziecie odtwarzać przez kolejnych 50 lat, wspólnie idąc przez życie. Oto kilka rad, które pozwolą Wam dokonać świadomego i rozsądnego wyboru. Tak więc, zaczynajmy!

Po pierwsze, powinniście ten film i „natrętnego” kamerzystę traktować, nie jako „zło konieczne”, bo przecież będzie to niesamowita pamiątka na całe Wasze przyszłe życie. Tak więc, jeśli nie przepadacie na fotografowaniem i kamerą w talerzu, spróbujcie podejść do sprawy z pozytywnym nastawieniem. Dzięki temu, mimo wielkiego zamieszania i wszechobecnych tego dnia emocji i poruszenia, nie stracicie ani chwili z tego pięknego dnia. Pierwszy pocałunek jako mąż i żona, uśmiech na twarzach najbliższych i łza w oku rodziców – to wszystko już na zawsze zostanie w Waszej pamięci.

Po drugie, jeśli jeszcze nie przekonaliśmy Was, że warto postawić na filmowanie, pomyślcie o tym, że zdjęcia również stanowią niezaprzeczalną pamiątkę z tego cudownego dnia, ale czy równie dobrze potrafią oddać atmosferę, emocje i dynamikę sytuacji? Z pewnością oprawione i powieszone na ścianie lub postawione na nocnej szafce zdjęcia, zawsze będą wywoływać uśmiech na Waszych twarzach, ale profesjonalnie przygotowany film, z właściwą oprawą, podkładem muzycznym, pokazujący gorączkowe przygotowania, to sakramentalne „tak”, a potem szaloną zabawę na parkiecie, również dostarczy wiele pozytywnych emocji.

2 komentarze